Корисничко име Лозинка Пријави се
Ве молиме проверете ја кошничката!
Вашата нарачка не е успешна
Немате доволно поени за да се изврши нарачката
Ви благодариме!
Вашата нарачка ќе биде доставена во избраниот објект за неколку дена.
Нарачај

Останато

 • ...
  • Машки часовник
  • 319.600 ПОЕНИ
 • Машки часовник

  DANIEL KLEIN
  DK.1.13311-1

  Ремче: Челик
  Големина на куќиште: 46 мм
  Боја на ремче: сребрена
  Боја на куќиште: сребрена
  Гаранција: 2 години
  Тип на механизам: аналоген
  Водоотпорност: 3 bar

  319.600 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Женски часовник
  • 223.600 ПОЕНИ
 • Женски часовник

  DANIEL KLEIN
  D.K.1.13242 -1

  223.600 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Машки часовник
  • 190.400 ПОЕНИ
 • Машки часовник

  CASIO
  MTP-1302D-1A1
  - две години гаранција
  - Датум
  - минерално стакло со високо ниво на отпорност од гребење
  - изработен од нерѓосувачки челик
  - прилагодливо ремче
  - водоотпорен 5 Бари
  - стрелки со илуминација
  - дијаметар 39 мм

  190.400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Женски часовник
  • 190.400 ПОЕНИ
 • Женски часовник

  CASIO
  LTP-1302D-7A1
  - две години гаранција
  - Датум
  - минерално стакло со високо ниво на отпорност од гребење
  - изработен од нерѓосувачки челик
  - прилагодливо ремче
  - водоотпорен 5 Бари
  - стрелки со илуминација
  - дијаметар 34 мм

  190.400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Термо чаша
  • 55.000 ПОЕНИ
 • Термо чаша

  Нето тежина: 280 гр
  Материјал: Метал
  Капацитет: 350 ml 

  55.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Lycamobile SIM Lyca maxi
  • 30.700 ПОЕНИ
 • Lycamobile SIM Lyca maxi

  SIM картичка на Lycamobile со активиран пакет Lyca Maxi во времетраење од 30 дена:
  - Неограничени национални минути
  - Неограничени национални СМС
  - 8GB национален интернет

  Повеќе информации на lycamobile.mk

  30.700 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Карти за играње
  • 28.800 ПОЕНИ
 • Карти за играње

  Два шпила карти за играње

  28.800 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Чадор
  • 18.400 ПОЕНИ
 • Чадор

  Чадор  - бела боја, брендирано со Sport Life

  18.400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Кригла 0.5л
  • 15.600 ПОЕНИ
 • Кригла 0.5л

  Квалитетна кригла изработена од дебело стакло - 500мл

  15.600 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Шолја
  • 12.000 ПОЕНИ
 • Шолја

  Керамичка шолја „Сантос“ - бела брендирана Sport Life

  12.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Платнена еко торба
  • 4.000 ПОЕНИ
 • Платнена еко торба

  (димензија 38 х 40) тегет боја брендирана Sport Life

  4.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Анти-стрес топче
  • 3.200 ПОЕНИ
 • Анти-стрес топче

  Анти-стрес топче

  3.200 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • СМС известувања 7 ден
  • 2.400 ПОЕНИ
 • СМС известувања 7 ден

  СМС известувања за резултати од завршените натпревари на вашите тикети во период од седум дена

  2.400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • СМС известувања 24 ч
  • 400 ПОЕНИ
 • СМС известувања 24 ч

  СМС известувања за резултати од завршените натпревари на вашите тикети во период од 24 часа

  400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

Прикажи повеќе