Корисничко име Лозинка Пријави се
 • Бoja:
Ве молиме проверете ја кошничката!
Вашата нарачка не е успешна
Немате доволно поени за да се изврши нарачката
Ви благодариме!
Вашата нарачка ќе биде доставена во избраниот објект за неколку дена.
Нарачај

Електрични уреди

 • ...
  • Apple iPhone 13
  • 5.000.000 ПОЕНИ
 • Apple iPhone 13

  Apple iPhone 13

  5.000.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Samsung Galaxy S21
  • 4.500.000 ПОЕНИ
 • Samsung Galaxy S21

  Samsung Galaxy S21 G991 Gray

  4.500.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Mi Max 2
  • 1.000.000 ПОЕНИ
 • Mi Max 2

  - 6.44" Full HD екран
  - 5.300mAh батерија
  - Изработка од метал
  - Sony IMX386 камера

  1.000.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Samsung Galaxy Tab A T295
  • 720.000 ПОЕНИ
 • Samsung Galaxy Tab A T295

  Процесор: Quad-core 2,0 GHz - Меморија: 32 GB - РАМ:2 GB - Дисплеј: 8 инчи, 800 x 1280 пиксели (~189 ppi густина на пиксели)

  720.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Фотоапарат Sony W830B
  • 583.000 ПОЕНИ
 • Фотоапарат Sony W830B

  20 мегапиксели, 8x оптички зум, Литиумска батерија, HD видео

  583.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Паметен часовник
  • 374.400 ПОЕНИ
 • Паметен часовник

  D-Smart R4
  - 1,3 инчен IPS екран на допир
  - Временска прогноза
  - Крвен притисок
  - IP68 водоотпорен
  - Известување за повик и пораки
  - Функција „најди телефон“, музика, далечинско фотографирање
  - Динамичен монитор за отчукувањата на срцето
  - Трчање, пешачење, велосипедизам, качување, вртење, јога, кошарка, фудбал
  - Менструален потсетник 

  374.400 ПОЕНИ

  Ве молиме изберете:

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Стап за „селфи“ фотографии
  • 56.800 ПОЕНИ
 • Стап за „селфи“ фотографии

  Стап за „селфи“ фотографии со батериски почнач (250mAh)

  56.800 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Блутут звучник
  • 49.600 ПОЕНИ
 • Блутут звучник

  - Поддржува MP3 - Блутут верзија: 5.1 - Димензии: 116 x 93 x 93 mm - Литиумска батерија со капацитет од 1200mAh (recharchable) - Излезна моќност: 5W - Фреквенција: 100Hz - 20KHz - Достапни бои: црна и сина (во зависност од доставувачот).

  49.600 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Батериски USB полнач
  • 36.560 ПОЕНИ
 • Батериски USB полнач

  Алуминиумски батериски полнач со капацитет од 4000 mAh (сина боја)

  Достапни бои: сина и бела (во зависност од доставувачот).

  36.560 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

Прикажи повеќе