Корисничко име Лозинка Пријави се
Ве молиме проверете ја кошничката!
Вашата нарачка не е успешна
Немате доволно поени за да се изврши нарачката
Ви благодариме!
Вашата нарачка ќе биде доставена во избраниот објект за неколку дена.
Нарачај

Популарни производи

 • ...
  • Поло маица
  • 28.000 ПОЕНИ
 • Поло маица

  Маица Поло Fruit of The Loom ScreenStar - бела боја, со везено лого Sport Life.

  28.000 ПОЕНИ

  Ве молиме изберете:

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Пешкир за капење
  • 32.000 ПОЕНИ
 • Пешкир за капење

  Пешкир за капење - сина боја, 420 грама, димензии: 140 x 70, брендиран со Sport Life.

  32.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Ранец
  • 70.000 ПОЕНИ
 • Ранец

  Ранец - црна боја
  Брендирано Sport Life

  70.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

Сите производи

 • ...
  • Samsung Galaxy Z Flip5
  • 5.038.400 ПОЕНИ
 • Samsung Galaxy Z Flip5

  Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8GB/256GB Graphite

  5.038.400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Apple iPhone 15
  • 5.014.400 ПОЕНИ
 • Apple iPhone 15

  Apple iPhone 15 128GB Black

  5.014.400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Samsung Galaxy S23
  • 4.678.400 ПОЕНИ
 • Samsung Galaxy S23

  Samsung Galaxy S21 G991 Green

  4.678.400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • PlayStation 5 Slim
  • 3.000.000 ПОЕНИ
 • PlayStation 5 Slim

  PlayStation5 Slim со DualSense безжичен контролер

  3.000.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Електричен тротинет
  • 2.100.000 ПОЕНИ
 • Електричен тротинет

  Xiaomi Mi Electric Scooter (M365) Black + 2 резервни гуми

  2.100.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Пинг-понг маса
  • 1.512.000 ПОЕНИ
 • Пинг-понг маса

  Тибхар 1000
  Цврста маса за хоби играчи изработена од 19 милиметарска плоча. Доаѓа со тркала и со мрежа, без топчиња и палки.

  1.512.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Велосипед (машки)
  • 1.112.000 ПОЕНИ
 • Велосипед (машки)

  Capriolo Passion Men

  1.112.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Велосипед (женски)
  • 1.112.000 ПОЕНИ
 • Велосипед (женски)

  Capriolo Diavolo Women

  1.112.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Mi Max 2
  • 1.000.000 ПОЕНИ
 • Mi Max 2

  - 6.44" Full HD екран
  - 5.300mAh батерија
  - Изработка од метал
  - Sony IMX386 камера

  1.000.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Техномаркет 10000 ден
  • 800.000 ПОЕНИ
 • Техномаркет 10000 ден

  Ваучер во вредност од 10000 денари кој може да се искористи за купување на бела техника, мали кујнски апарати и клима уреди во Техномаркет. Може да се искористи максимум еден ваучер за еден производ.

  www.technomarket.mk

  800.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • B WATCH - 10000 ден
  • 800.000 ПОЕНИ
 • B WATCH - 10000 ден

  Ваучерот може да се искористи во било кој салон на b watch 1920

  Ваучерот не може да се замени за пари

  www.bwatch.mk

  800.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • ANHOCH - 10000 ден
  • 800.000 ПОЕНИ
 • ANHOCH - 10000 ден

  Ваучер во вредност од 10000 денари кој може да се искористи за купување производи во ANHOCH

  Може да се употреби максимум еден ваучер за еден производ.

  www.pcmarket.mk

  800.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • STAFF - 9000 ден
  • 720.000 ПОЕНИ
 • STAFF - 9000 ден

  Ваучер во вредност од 9000 денари кој може да се искористи за аранжмани во ТА СТАФ

  www.staff.mk

  720.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Samsung Galaxy Tab A T295
  • 720.000 ПОЕНИ
 • Samsung Galaxy Tab A T295

  Процесор: Quad-core 2,0 GHz - Меморија: 32 GB - РАМ:2 GB - Дисплеј: 8 инчи, 800 x 1280 пиксели (~189 ppi густина на пиксели)

  720.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Фотоапарат Sony W830B
  • 583.000 ПОЕНИ
 • Фотоапарат Sony W830B

  20 мегапиксели, 8x оптички зум, Литиумска батерија, HD видео

  583.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • STAFF - 6000 ден
  • 480.000 ПОЕНИ
 • STAFF - 6000 ден

  Ваучер во вредност од 6000 денари кој може да се искористи за аранжмани во ТА СТАФ

  www.staff.mk

  480.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • B WATCH - 6000 ден
  • 480.000 ПОЕНИ
 • B WATCH - 6000 ден

  Ваучер во вредност од 6000 денари кој може да се искористи за купување производи во B WATCH 1920

  Ваучерот може да се искористи во било кој салон на b watch 1920

  Ваучерот не може да се замени за пари

  www.bwatch.mk

  480.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Техномаркет 5000 ден
  • 400.000 ПОЕНИ
 • Техномаркет 5000 ден

  Ваучер во вредност од 5000 денари кој може да се искористи за купување на бела техника, мали кујнски апарати и клима уреди во Техномаркет. Може да се употреби максимум еден ваучер за еден производ.

  www.technomarket.mk

  400.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • ANHOCH - 5000 ден
  • 400.000 ПОЕНИ
 • ANHOCH - 5000 ден

  Ваучер во вредност од 5000 денари кој може да се искористи за купување производи во ANHOCH.

  Може да се употреби максимум еден ваучер за еден производ.

  www.pcmarket.mk

  400.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Мотоцентар - 5000 ден
  • 400.000 ПОЕНИ
 • Мотоцентар - 5000 ден

  во вредност од 5000 денари.
  Вредносниот ваучер можете да го искористите за купување производи и услуги во сите продажно-сервисни објекти на Мотоцентар во Македонија.

  400.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Машки часовник
  • 311.200 ПОЕНИ
 • Машки часовник

  CASIO
  CASIO-MTP-VD03D-7AU
  Ремче: Челик
  Големина на куќиште: 48 x 41 x 9.6mm
  Водоотпорен
  Боја: Бела, Црна

  311.200 ПОЕНИ

  Ве молиме изберете:

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Официјален дрес на ФФМ
  • 250.000 ПОЕНИ
 • Официјален дрес на ФФМ

  Официјален дрес на Македонската фудбалска репрезентација (* количините се ограничени)

  250.000 ПОЕНИ

  Ве молиме изберете:

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • B WATCH - 3000 ден
  • 240.000 ПОЕНИ
 • B WATCH - 3000 ден


  Ваучерот може да се искористи во било кој салон на b watch 1920

  Ваучерот не може да се замени за пари

  www.bwatch.mk

  240.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • STAFF - 3000 ден
  • 240.000 ПОЕНИ
 • STAFF - 3000 ден

  Ваучер во вредност од 3000 денари кој може да се искористи за аранжмани во ТА СТАФ

  www.staff.mk

  240.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Женски часовник
  • 240.000 ПОЕНИ
 • Женски часовник

  DANIEL KLEIN
  DK.1.13334-2

  Ремче: Челик
  Големина на куќиште: 35 мм
  Тип на стакло: Минерално
  Тип на механизам: аналоген
  Форма на куќиште: кружно
  Водоотпорност: 3 bar

  240.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Дрес РК Вардар
  • 192.000 ПОЕНИ
 • Дрес РК Вардар

  Официјален навивачки дрес на РК Вардар (* количините се ограничени)

  192.000 ПОЕНИ

  Ве молиме изберете:

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Техномаркет 2000 ден
  • 160.000 ПОЕНИ
 • Техномаркет 2000 ден

  Ваучер во вредност од 2000 денари кој може да се искористи за купување на бела техника, мали кујнски апарати и клима уреди во Техномаркет. Може да се употреби максимум еден ваучер за еден производ.

  www.technomarket.mk

  160.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Кацига Борао III
  • 160.000 ПОЕНИ
 • Кацига Борао III


  Темно сина Kross Borao III

  BORAO е наменет за оние кои штотуку ја започнуваат својата велосипедска авантура. Добрата вентилација и малата тежина се меѓу предностите на оваа кацига. Отстранливиот визир обезбедува заштита од гранки за оние кои сакаат да се возат во шума.

  ГОЛЕМИНА L (58 - 61 цм)
  ТЕЖИНА 250 гр

  160.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Sport-M - 2000 ден
  • 160.000 ПОЕНИ
 • Sport-M - 2000 ден

  Ваучер во вредност од 2000 денари кој може да се искористи за пазарување во продавниците на Sport-M
  www.facebook.com/SportMMacedonia/

  160.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • ANHOCH - 2000 ден
  • 160.000 ПОЕНИ
 • ANHOCH - 2000 ден

  Ваучер во вредност од 2000 денари кој може да се искористи за купување производи во ANHOCH

  Може да се употреби максимум еден ваучер за еден производ.

  www.pcmarket.mk

  160.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • The Strongest членарина
  • 160.000 ПОЕНИ
 • The Strongest членарина

  The Strongest GYM - месечна членарина
  ЛОКАЦИЈА

  160.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • The Strongest-2000 денари
  • 160.000 ПОЕНИ
 • The Strongest-2000 денари

  Вредносен ваучер за производи од The Strongest Shop во вредност од 2000 денари


  https://eshop.thestrongest.mk

  160.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Пинг-понг комплет
  • 150.000 ПОЕНИ
 • Пинг-понг комплет

  Пинг-понг комплет Pro Touch
  - 2 рекета Про 2000 Сет
  - 3 топчиња Про 2000 Сет

  150.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Фудбал Adidas UCL LGE IS
  • 131.400 ПОЕНИ
 • Фудбал Adidas UCL LGE IS

  Тренинг топка, дизајнирана според официјалната фудбалска топка за финалето од Лига на Шампиони - 2023 Истанбул! Машински шиена конструкција за максимална издржливост и воздушен меур изработен од бутил, ја праваат оваа фудбалска топка одлична за секојдневни тренинзи и рекреативно.

  131.400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Фудбалска топка
  • 100.000 ПОЕНИ
 • Фудбалска топка

  модел: Adidas Tiro Club Ball

   

  100.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Баскет
  • 94.640 ПОЕНИ
 • Баскет

  Adidas All Court
  Уживајте во играта на сите површини. За употреба во сала и на отворено.

  94.640 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Пилатес топка
  • 87.200 ПОЕНИ
 • Пилатес топка

  Spokey FITBALL II 55 cm
  Максимална тежина: 300 kg

  87.200 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Ваучер од 1000 мкд.
  • 80.000 ПОЕНИ
 • Ваучер од 1000 мкд.

  Електронски ваучер за уплата во обложувалниците Sport Life со вредност од 1000 денари.

  Ваучерот при нарачката автоматски се префрла на корисничка сметка, па подоцна се уплаќа со приложување на СЛ Клуб картичката.

  80.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Sport-M - 1000 ден
  • 80.000 ПОЕНИ
 • Sport-M - 1000 ден

  Ваучер во вредност од 1000 денари кој може да се искористи за пазарување во продавниците на Sport-M

  www.facebook.com/SportMMacedonia/

  80.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Техномаркет 1000 ден
  • 80.000 ПОЕНИ
 • Техномаркет 1000 ден

  Ваучер во вредност од 1000 денари кој може да се искористи за купување на бела техника, мали кујнски апарати и клима уреди во Техномаркет. Може да се искористи максимум еден ваучер за еден производ.

  www.technomarket.com.mk

  80.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • ANHOCH - 1000 ден
  • 80.000 ПОЕНИ
 • ANHOCH - 1000 ден

  Ваучер во вредност од 1000 денари кој може да се искористи за купување производи во ANHOCH.

  Може да се употреби максимум еден ваучер за еден производ.

  www.pcmarket.mk

  80.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • dm - 1000 ден.
  • 80.000 ПОЕНИ
 • dm - 1000 ден.

  80.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • The Strongest-1000 денари
  • 80.000 ПОЕНИ
 • The Strongest-1000 денари

  Вредносен ваучер за производи од The Strongest Shop во вредност од 1000 денари


  https://eshop.thestrongest.mk

  80.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Ранец
  • 70.000 ПОЕНИ
 • Ранец

  Ранец - црна боја
  Брендирано Sport Life

  70.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Стап за „селфи“ фотографии
  • 56.800 ПОЕНИ
 • Стап за „селфи“ фотографии

  Стап за „селфи“ фотографии со батериски почнач (250mAh)

  56.800 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Термо чаша
  • 55.000 ПОЕНИ
 • Термо чаша

  Нето тежина: 280 гр
  Материјал: Метал
  Капацитет: 350 ml 

  55.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Очила за пливање
  • 52.000 ПОЕНИ
 • Очила за пливање

  За рекреативна употреба со хипоалергенски дихтунг.

  52.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Блутут звучник
  • 49.600 ПОЕНИ
 • Блутут звучник

  - Поддржува MP3 - Блутут верзија: 5.1 - Димензии: 116 x 93 x 93 mm - Литиумска батерија со капацитет од 1200mAh (recharchable) - Излезна моќност: 5W - Фреквенција: 100Hz - 20KHz - Достапни бои: црна и сина (во зависност од доставувачот).

  49.600 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Спортски ранец
  • 48.000 ПОЕНИ
 • Спортски ранец

  Спортски ранец - материјал: 600*300D/PVC / Polyester 190T, 276 грама, димензии: 34,0 x 45,0 x 13,0 cm, брендирано Sport Life

  48.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Виндјакна
  • 44.000 ПОЕНИ
 • Виндјакна

  Виндјакна со висока јака, качулка преклопена внатре во јаката, јака затворена со велкро ленти, два предни џебови, еластични манжетни, прилагодливи врвки на дното.

  Боја: Црна
  Материјал: 100% полиестер

  44.000 ПОЕНИ

  Ве молиме изберете:

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • The Strongest-500 денари
  • 40.000 ПОЕНИ
 • The Strongest-500 денари

  Вредносен ваучер за производи од The Strongest Shop во вредност од 500 денари


  https://eshop.thestrongest.mk

  40.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Ваучер од 500 мкд.
  • 40.000 ПОЕНИ
 • Ваучер од 500 мкд.

  Ваучерот при нарачката автоматски се префрла на корисничка сметка, односно се уплаќа со СЛ Клуб картичката.

  40.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • dm - 500 ден.
  • 40.000 ПОЕНИ
 • dm - 500 ден.

  40.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • ANHOCH - 500 ден
  • 40.000 ПОЕНИ
 • ANHOCH - 500 ден

  Ваучер во вредност од 500 денари кој може да се искористи за купување производи во ANHOCH.
  Може да се употреби максимум еден ваучер за еден производ.

  www.pcmarket.mk

  40.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Sport-M - 500 ден
  • 40.000 ПОЕНИ
 • Sport-M - 500 ден

  Ваучер во вредност од 500 денари кој може да се искористи за пазарување во продавниците на Sport-M

  www.facebook.com/SportMMacedonia/

  40.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Батериски USB полнач
  • 36.560 ПОЕНИ
 • Батериски USB полнач

  Алуминиумски батериски полнач со капацитет од 4000 mAh (сина боја)

  Достапни бои: сина и бела (во зависност од доставувачот).

  36.560 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Пешкир за капење
  • 32.000 ПОЕНИ
 • Пешкир за капење

  Пешкир за капење - сина боја, 420 грама, димензии: 140 x 70, брендиран со Sport Life.

  32.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Lycamobile SIM Lyca maxi
  • 30.700 ПОЕНИ
 • Lycamobile SIM Lyca maxi

  SIM картичка на Lycamobile со активиран пакет Lyca Maxi во времетраење од 30 дена:
  - Неограничени национални минути
  - Неограничени национални СМС
  - 8GB национален интернет

  Повеќе информации на lycamobile.mk

  30.700 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Карти за играње
  • 28.800 ПОЕНИ
 • Карти за играње

  Два шпила карти за играње

  28.800 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Поло маица
  • 28.000 ПОЕНИ
 • Поло маица

  Маица Поло Fruit of The Loom ScreenStar - бела боја, со везено лого Sport Life.

  28.000 ПОЕНИ

  Ве молиме изберете:

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Навивачки шал по избор
  • 24.000 ПОЕНИ
 • Навивачки шал по избор

  ЗАДОЛЖИТЕЛНО ОДБЕРЕТЕ:

  24.000 ПОЕНИ

  Ве молиме изберете:

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Тениски топчиња
  • 20.000 ПОЕНИ
 • Тениски топчиња

  20.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Чадор
  • 18.400 ПОЕНИ
 • Чадор

  Чадор  - бела боја, брендирано со Sport Life

  18.400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Ваучер од 200 мкд.
  • 16.000 ПОЕНИ
 • Ваучер од 200 мкд.

  Ваучерот при нарачката автоматски се префрла на корисничка сметка, па подоцна се уплаќа со приложување на СЛ Клуб картичката.

  16.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Кригла 0.5л
  • 15.600 ПОЕНИ
 • Кригла 0.5л

  Квалитетна кригла изработена од дебело стакло - 500мл

  15.600 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Спортско шише
  • 13.500 ПОЕНИ
 • Спортско шише

  550 мл - пластично
  Достапни бои: бела и сина (во зависност од доставувачот).

  13.500 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Маица
  • 13.120 ПОЕНИ
 • Маица

  Маица Fruit of The Loom Valueweight 165g - бела боја, со печатено лого Sport Life.

  13.120 ПОЕНИ

  Ве молиме изберете:

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Капа
  • 12.800 ПОЕНИ
 • Капа

  Спортска капа Target Liberty Sandwich - темно сина или сива боја, брендирано Sport Life.

  12.800 ПОЕНИ

  Ве молиме изберете:

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Метално шише
  • 12.800 ПОЕНИ
 • Метално шише


  Алуминиумско спортско шише со карабинер

  400 ml

  тежина: 50 грама

  12.800 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Шолја
  • 12.000 ПОЕНИ
 • Шолја

  Керамичка шолја „Сантос“ - бела брендирана Sport Life

  12.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Ваучер од 100 мкд.
  • 8.000 ПОЕНИ
 • Ваучер од 100 мкд.

  Електронски ваучер за уплата во обложувалниците Sport Life со вредност од 100 денари. 

  Ваучерот при нарачката автоматски се префрла на корисничка сметка, па подоцна се уплаќа со приложување на СЛ Клуб картичката.

  8.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Ваучер од 50 мкд.
  • 4.000 ПОЕНИ
 • Ваучер од 50 мкд.

  Ваучерот при нарачката автоматски се префрла на корисничка сметка, па подоцна се уплаќа со приложување на СЛ Клуб картичката.

  4.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Платнена еко торба
  • 4.000 ПОЕНИ
 • Платнена еко торба

  (димензија 38 х 40) тегет боја брендирана Sport Life

  4.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Анти-стрес топче
  • 3.200 ПОЕНИ
 • Анти-стрес топче

  Анти-стрес топче

  3.200 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • СМС известувања 7 ден
  • 2.400 ПОЕНИ
 • СМС известувања 7 ден

  СМС известувања за резултати од завршените натпревари на вашите тикети во период од седум дена

  2.400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Ваучер од 20 мкд.
  • 1.600 ПОЕНИ
 • Ваучер од 20 мкд.

  Ваучерот при нарачката автоматски се префрла на корисничка сметка, па подоцна се уплаќа со приложување на СЛ Клуб картичката.

  1.600 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • СМС известувања 24 ч
  • 400 ПОЕНИ
 • СМС известувања 24 ч

  СМС известувања за резултати од завршените натпревари на вашите тикети во период од 24 часа

  400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

Прикажи повеќе