Изберете барем еден натпревар! Внесете коректна сума Минимална уплата изнесува 20 денари Максимална уплата изнесува 500000 денари Внесете коректна вредност за фикс! Внесете коректни вредности за систем Најавете се Немате доволно средства на вашата сметка Грешка во тикетот, Ве молиме постапете повторно Успешно Салдо {0} ден. Дозволени се максимум 20 натпревари на тикет Систем Уплата Можна добивка фикс
ПОНУДА ПО СПОРТОВИ:

Избери ги сите Сокриј ги сите

Argentina 1

Argentina 2

Brazil Carioca

Brazil Gaucho

Brazil Mineiro

Brazil Paulista

Colombia 1

Costa Rica 1

Czech Republic 2

Denmark 1 Division

Ecuador 1

England League 2

EURO 2016 Qualifiers

Friendly Club Matches

Friendly International

Friendly International U20

Guatemala 1

Iceland League Cup

Italy Lega Pro A

Italy Lega Pro B

Italy Lega Pro C

Italy Serie B

Paraguay 1

Portugal 2

Russia 2

Spain Segunda Division

Uruguay 1

USA MLS

Venezuela 1


Избери ги сите Сокриј ги сите

Handball Denmark Nordea Cup

Handball France Coupe de la Ligue

Handball Germany 2.Bundesliga

Handball Germany Bundesliga

Handball SEHA Liga

Handball Sweden Elitserien


Избери ги сите Сокриј ги сите

Austria EBEL Play Off

Czech Rep. Extraliga Play Off

Czech Rep. Extraliga Play Out

Denmark Metal Ligaen Play Off

Hockey World Championship (W)

NHL Regular Season

Russia KHL Play Off

Slovakia Extraliga Play Off

Sweden SHL Play Off

Sweden SHL Play Out

Switzerland NLB Play Off


Избери ги сите Сокриј ги сите

Basketball Austria Cup

Basketball France Pro A

Basketball Germany BBL

Basketball Greece A1

Basketball Israel Super League

Basketball Italy Lega A

Basketball Poland Tauron Liga

Basketball Serbia Superliga

Basketball Spain ACB

Basketball Turkey TBL

NBA Regular Season


Избери ги сите Сокриј ги сите

ATP Masters Miami Doubles

ATP Masters Miami Singles

ITF Calabasas (M)

ITF Metepec (W)

ITF Palm Harbor (W)

WTA Miami Doubles

WTA Miami Singles


Избери ги сите Сокриј ги сите

Volleyball Challenge Cup (M)

Volleyball Challenge Cup (W)

Volleyball Champions League (M)

Volleyball Italy Serie A1 (M)


Избери ги сите Сокриј ги сите

MLB Preseason


Избери ги сите Сокриј ги сите

Супер Тип1
Albania
1,95
X
3,40
Armenia
4,30
Конечен тип 17985
Конечен тип 097
Конечен тип 263
2
Chaves
1,55
X
3,60
Farense
5,50
Конечен тип 15382
Конечен тип 023
Конечен тип 210
3
Portugal
1,57
X
4,00
Serbia
6,50
Конечен тип 14446
Конечен тип 0104
Конечен тип 282
4
Brazil
1,80
X
3,60
Chile
4,50
Конечен тип 14368
Конечен тип 033
Конечен тип 218
...Повеќе...
Portugal 2
Сокриј
Статистики
22 мин.1514
Aves
1,90
X
3,25
Beira Mar
4,00
+ (120)
22 мин.1515
Tondela
1,65
X
3,40
Santa Clara
5,10
+ (120)
Italy Lega Pro A
Сокриј
Статистики
22 мин.3049
FeralpiSalò
1,85
X
3,10
Renate
4,00
+ (113)
Portugal 2
Сокриј
Статистики
22 мин.1516
Chaves
1,55
X
3,60
Farense
5,50
+ (120)
Italy Lega Pro B
Сокриј
Статистики
22 мин.3068
Forli
5,00
X
3,40
Ascoli
1,70
+ (113)
Portugal 2
Сокриј
Статистики
22 мин.1517
Academico Viseu
2,50
X
3,10
Covilha
2,80
+ (120)
Spain Segunda Division
Сокриј
Статистики
22 мин.1423
Mirandes
2,60
X
3,00
Girona
2,65
+ (120)
Russia 2
Сокриј
Статистики
22 мин.3228
Anzhi
1,20
X
5,00
Luch Energiya
10,00
+ (118)
Czech Republic 2
Сокриј
Статистики
22 мин.3427
Opava
1,90
X
3,00
Vlasim
3,20
+ (113)
Russia 2
Сокриј
Статистики
22 мин.3229
Baltika
3,70
X
3,10
Kryliya Sovetov
2,00
+ (120)
22 мин.3227
Volgar Astrakhan
1,20
X
5,00
Dinamo St. Petersburg
10,00
+ (118)
Italy Lega Pro C
Сокриј
Статистики
22 мин.3090
Vigor Lamezia
2,30
X
2,70
Nuova Cosenza
3,10
+ (113)
Czech Republic 2
Сокриј
Статистики
22 мин.3426
Banik Most
3,30
X
3,10
Taborsko
1,85
+ (113)
Friendly International
Сокриј
22 мин.6550
Brazil
1,80
X
3,60
Chile
4,50
+ (113)
Ecuador 1
Сокриј
Статистики
22 мин.4204
Dep. Quito
1,85
X
3,15
Aucas
3,45
+ (113)
Iceland League Cup
Сокриј
22 мин.5182
IA Akraness
1,45
X
4,40
Fjardabyggd
5,70
+ (113)
Friendly Club Matches
Сокриј
22 мин.6104
Viking
1,65
X
3,50
Start
4,20
+ (113)
52 мин.6103
Tromso
2,25
X
3,00
Bodo/Glimt
2,65
+ (113)
Friendly International U20
Сокриј
22 мин.6571
England 20
1,60
X
3,85
USA 20
5,25
+ (113)
Handball Germany Bundesliga
Сокриј
37 мин.9857
Bietigheim
3,50
X
10,50
Wetzlar
1,45
+ (21)
37 мин.9858
Magdeburg
1,10
X
14,50
Lubbecke
9,00
+ (20)
Handball Sweden Elitserien
Сокриј
22 мин.9806
Skovde
1,35
X
10,50
Ricoh
4,00
+ (21)
22 мин.9805
Hammarby
1,55
X
9,50
Drott
3,10
+ (21)
Sweden SHL Play Off
Сокриј
37 мин.8701
Frolunda
2,30
X
3,75
Vaxjo Lakers
2,80
+ (26)
Slovakia Extraliga Play Off
Сокриј
22 мин.8851
Nitra
1,70
X
4,40
B. Bystrica
3,65
+ (30)
Czech Rep. Extraliga Play Off
Сокриј
42 мин.8801
Trinec
1,85
X
4,20
Sparta Praha
3,20
+ (30)
Austria EBEL Play Off
Сокриј
52 мин.8631
Vienna
2,25
X
4,10
Linz
2,65
+ (30)
Basketball Greece A1
Сокриј
22 мин.8266
Koroivos
7,00
X
19,00
Olympiakos
1,08
+ (18)
Basketball Germany BBL
Сокриј
22 мин.8158
Braunschweig
1,85
X
12,00
Ulm
1,90
+ (14)

фикс:
Систем 1: од
+
Уплата:
Квота:
1
Добивка:
1
Одговорна игра Помош